"Dzień Dziecka"

Utworzono dnia 14.06.2026
Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był naprawdę super! 
Zaczęliśmy od zawodów sportowych, podczas których nie brakowało śmiechu, emocji i dobrej zabawy. Rywalizacja była zacięta, ale przede wszystkim fair play. Braliśmy udział w różnych konkurencjach, takich jak wyścig na przekładaniu gazet, wyścig z balonami oraz przeciąganie liny. Wszyscy dawali z siebie wszystko, a kibice głośno dopingowali swoje drużyny.
Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na odpoczynek. Obejrzeliśmy wspólnie film, dzięki czemu mogliśmy się zrelaksować i miło spędzić czas z kolegami i koleżankami. Na koniec czekała na nas pyszna pizza, która zniknęła w mgnieniu oka.
Utworzono: 14.06.2026