"Gabrysia na poligonie"
Młodzi ludzie z naszej gminy udowadniają, że nie boją się nowych wyzwań. Uczennica ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Mszadla wzięła udział w profesjonalnym szkoleniu strzeleckim. Zajęcia odbyły się na poligonie w Zapasach pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasza reprezentantka miała okazję sprawdzić swoje siły w strzelaniu z dwóch wymagających rodzajów broni. Debiut na poligonie okazał się niezwykłe udany. Gratulujemy celnych strzałów i życzymy dalszego rozwijania pasji!
"Gabrysia na poligonie"
Utworzono: 14.06.2026

