"Tydzień Profilaktyki " cd
W ramach ,,Tygodnia profilaktyki” i działań promujących zdrowy styl życia naszą szkołę odwiedziła pani Ilona Pietrowska, która przeprowadziła zajęcia dla uczniów klas 4–8 dotyczące zdrowego odżywiania.
Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat prawidłowego żywienia. Pani Ilona szczególną uwagę poświęciła węglowodanom oraz cukrom, wyjaśniając ich wpływ na organizm i codzienne funkcjonowanie. W bardzo interesujący i przystępny sposób opowiadała o zdrowych nawykach żywieniowych oraz o tym, jak dokonywać świadomych wyborów żywieniowych.
Zajęcia miały również charakter praktyczny, dzięki czemu uczniowie mogli aktywnie uczestniczyć w spotkaniu. Na zakończenie wszyscy wspólnie przygotowali „fit kulki”, czyli zdrowe kulki mocy, które okazały się bardzo smaczne i cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników.
Serdecznie dziękujemy pani Ilonie Pietrowskiej za ciekawe i inspirujące warsztaty.
"Tydzień Profilaktyki " cd
Utworzono: 14.06.2026

